روز مانده تا شروع محرم

مراحل تولید پرچم چیست؟

مراحل تولید پرچم چیست؟ در مرحله اول تولید پرچم که با تائید شما در مورد طرح چاپ پرچم انجام گرفته طراحان این مجموعه تمامی رنگ های طرح شما را به دقت بررسی و با ورود کد های مخصوص رنگ همان رنگ مورد نظر را بدون کوچک ترین تفاوت رنگی بر روی کاغذهای مخصوص چاپ می شوند.

مراحل تولید پرچم چیست؟ در مرحله بعد کاغذهای چاپ شده با ورود به دستگاه حرارتی از یک سو و از طرف دیگر پارچه همزمان کار چاپ طرح برروی پارچه انجام خواهد شد.

مرحله دوم چاپ پرچم از کاغذ برروی پارچه پرچم :

در این مرحله که اشاره شد کاغذ چاپی به صورت یک لایه در آمده و به دستگاه حرارت مستقیم وارد شد تا در سوی دیگر که پارچه قرار گرفته به طور همزمان عمل آوری پرچم انجام شود در این مرحله چاپ پرچم با حرارت بسیار بالا و در دمای استاندارد پارچه در طول زمان معین برروی پارچه چاپ می گردد تولید پرچم در این مرحله به اتمام رسیده تا به پارچه پرچم زمان مناسب برای سرد شدن داده شود تا خرابی در رنگ و پارچه برای پرچم ایجاد نشود.

3 – دوخت پرچم :

در این مرحله که پس از سرد شدن پارچه پرچم به بخش آماده سازی برده می شود تا در انجام پرچم مشکل نهایی خود را بگیرد.در این قسمت با استفاده از چرخ های صنعتی کامپیوتری کناره های پرچم دوخته می شوند تا مقاومت خود را به دست بیاروند در این مرحله با توجه به نوع پرچم که می تواند مخروطی باشد یک مرحله به این مرحله تولید پرچم اضافه می شود.در این مرحله یک لایه چسب با حرارت بالا به هر دو طرف پرچم زده می شود و لایه ها زیرو رو پرچم به هم با فشار بالا چسبیده می شود.بعد از این مرحله دستگاه لیزر کناره های پرچم را برش داده تا مقاومت لایه چسب به بالاترین درجه برسد.

4 – ریشه دوزی :

در این مرحله که با توجه به ریشه دار بودن یا بدون ریشه پرچم کار برروی تولید پرچم به اتمام خواهد رسید.پرچم تولیدی در این مرحله با استفاده از خیاطان مجرب ریشه دوزی می شود لازم است متذکر شویم که دراین مجموعه تمامی ریشه ها به صورت دو لایه دوخته می شود که در تمامی پرچم های موجود در بازار این ریشه ها به صورت یک لایه دوخته می شود. در این پرچم همواره سعی شده تا با ارائه خاص ترین پرچم ها محصولی با کیفیت تولید نماید.

5 – آماده سازی برای ارسال :

بعد از اتمام تمامی مراحل دوخت پرچم در نهایت یک بار دیگر محصول تولیدی ایران پرچم مورد ارزیابی قرار گرفته تا مشکل از نظر ظاهری و چاپی نداشته باشد بعد از حصول اطمینان از تولید پرچم با استفاده از اتو بخار های صنعتی پرچم حرارت دیده می شود تا ایستایی خود را به دست آورد در این مرحله با بسته بندی محصول تولید پرچم به اتمام رسیده و محصول پرچم آماده ارسال به مشتری می باشد.بعد از اتمام مراحل تولید محصولات در اسرع وقت و با توجه به تسویه مشتری پرچم ارسال خواهد شد. جهت سفارش ، خرید پرچم و کتیبه با شُبّر تماس بگیرید.

فرم دانلود کاتالوگ فاطمیه 1401

برای دانلود کاتالوگ طرح های کتیبه هیئت و خانگی فرم زیر رو تکمیل کنید

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک دانلود کاتالوگ فاطمیه
شماره جدید شبر