روز مانده تا آغاز ماه مبارک رمضان

خرید پرچم برای محرم 1401

پرچم برای محرم 1401

راهنمای خرید پرچم برای ماه محرم

همیشه از اواخر ماه ذی القعده و ماه ذی الحجه مذهبیون که در مراسم های عزاداری شرکت می کنند یا افرادی که اقدام به بر پا کردن هییت و تکیه و موکب می کند به دنبال تهیه پرچم های محرم  برای مراسم عزاداری و سوگواری محرم هستند و سوالات پر تکراری همیشه می پرسند راجبه پرچم برای محرم از کجا بخرم و قیمت پرچم برای محرم طرح پرچم برای محرم متن برای پرچم محرم قیمت انواع پرچم محرم عکس پرچم محرم جدید عکس پرچم سیاه محرم عکس پرچم مشکی محرم مدل پرچم برای محرم عکس پرچم محرم بزرگ عکس پرچم محرم امام حسین راهنمای پرچم برای ماه محرم…

یکی از بازارهای اصلی تهران بازار پرچم است که در بازار پرچم فقط پرچم محرم وجود ندارد و صرف خرید پرچم برای محرم نیست بلکه برای تمام مراسم های مختلف مذهبی عزاداری و مولودی در اینجا می توانید تمام اقلام مورد نیاز برای برگذاری مراسم مثل کتیبه پشت منبری، پرچم، بلندگو، منبر، تبل و … را به صرفه و قیمت خوب خریداری کنید.

 

عزاداری برای امام حسین

عزاداری برای امام حسین و یارانش از روز اول محرم شروع می‌شود و در ظهر عاشورا به اوج خودش میرسه. در غروب و شب عاشورا، این عزاداری با نام مراسم شام غریبان ادامه پیدا میکند. در روز دوازدهم محرم ماه هم مراسمی به نام سوم امام انجام می‌شود. این نوع مراسم‌ها در روز ۱۶ محرم به نام هفتم امام و ۲۰ صفر به نام اربعین ادامه پیدا می‌کند.

در بین مردم ایران و شیعیان سراسر دنیا عزاداری برای سیدالشهدا امام حسین (ع) و یاران ایشان در طول سال مخصوصا محرم و روز عاشورا نوعی عبادت و کاری مذهبی است که توسط مختار ثقفی پایه‌گذاری شده و تا به اخرین روز دنیا ادامه خواهد یافت.

 

سیاهپوشان بیرق و پرچم سیاه محرم

در روزهای سوگواری محرم چهره شهر های ایران به صورت چشمگیری تغییر می‌کند و سیاهپوش می‌شود. بیرق‌ها و علم‌های سیاه و گاه سبزرنگ بر در و بام سیاه پوشان و سیاه پوش کردن خانه ها، هیئت، مساجد و امام زاده ها، تکیه ها، ایستگاه صلواتی ها، موکب ها و روضه ها یکی از مصادیق عزاداری است که از دیر باز جز آداب پیشواز از عزاداری برای امام حسین (ع) سیدالشهدا هست.

گر چه در این رابطه به صورت خاص روایتی ذکر نشده است اما کلیت عزاداری مورد تایید است و روایت و سیره اهل بیت نشان از اهمیت آن دارد. به همین دلیل روند تولید پرچم محرم نیازمند دقت بالایی می باشد که در مجموعه شبر از مرحله طراحی تا تولید این اهمیت والا رو مشاهده میکنیم.

مدل پرچم برای محرم

این مدل پرچم برای ماه محرم ارزنده ترین آن هست که جنس پارچه مخمل پورش است. این نوع پارچه مشخصا برای تولید مبلمان تولید شده که به دلیل مقاومت بالاتری آن نسبت به تمام پارچه های دیگر هست. در مجموعه شبر از همین پارچه فقط برای تولید تمام پشت منبری ها و بیرق استفاده میشود. به دلیل سنگین بودن این مدل پارچه مخمل جهت تولید پرچم محرم برای انتن ماشین مناسب نیست.

پرچم محرم بزرگ

عرض پارچه های مجموعه ۱۴۰ سانتی متر هست و محدودیت در طول وجود ندارد. برای مواردی که نیاز به ارتفاع و عرض بیشتری هست امکان دوخت چند تیکه پارچه به همدیگه وجود دارد که با ابعاد های ۲۸۰ در ۴۲۰ سانتی متر در طول های نامحدود تولید می شود. دوخت بین پارچه با کیفیت مطلوبی انجام می شود و از دو مشخص نیست برای دریافت عکس پرچم محرم بزرگ به پشتیبانی پیام بدید.

 

دوخت پرچم محرم

در مجموعه شبر از اواخر سال ۱۴۰۰ شروع به امتحان انواع دوخت ها روی بیرق و کتیبه با حدف ارتقا کیفیت دوخت پرچم محرم از لحاظ زیبایی و نگه داری به مدل بهتری از تولیدات قبلی دست یافت که از ابتدا سال 1401 با این تغییر در چرخه تولید بازخورد های مناسبی مواجه شد. ما همواره برای ارتقا سطح کیفی محصولات در خدمت شما هستیم.

 

پرچم برای ماه محرم

برای خرید پرچم برای محرم 1401 (پرچم محرم جدید) همراه لیست قیمت پرچم محرم و قیمت کتیبه محرم اینجا کلیک کنید.

فرم دانلود کاتالوگ فاطمیه 1401

برای دانلود کاتالوگ طرح های کتیبه هیئت و خانگی فرم زیر رو تکمیل کنید

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک دانلود کاتالوگ فاطمیه
شماره جدید شبر