جنس پارچه قابل چاپ

جنس پارچه قابل چاپ : رایج ترین نوع پارچه که بسیار عمومیت دارد و بین مردم رایج هستند به چند دسته تقسیم می شوند : 1- پارچه های نخی 2- پارچه های پنبه ای 3- پارچه هایی که موارد(پلاستیک) دارند که بسیاری از پارچه های دیگر معمولا از ترکیب این سه نوع پارچه به وجود می آید که: وقتی به پارچه نگاه و دست می زنید درصدهای متفاوتی از ترکیب این سه نوع پارچه را مشاهده می کنید و تغییر درصد این نوع مواد باعث مرغوبیت و خوب بودن پارچه را می دهد.

جنس پارچه قابل چاپ : معمول ترین نوع پارچه ایی که در حال حاضر برروی آن چاپ قرار می گیرد و چاپ بسیار زیبا و جذابی دارد پارچه هایی هستند که مواد دارند و هرچه مواد پارچه بیشتر باشد چاپ بسیار زیبا و خیره کننده ای خواهد داشت. به این نوع چاپ معمولا چاپ مستقیم می گویند و چاپ به خورد پارچه می رود .مزیت هایی که این نوع پارچه دارد این است که چاپ سریع و فوق العاده زیبایی دارد و به سرعت می شود چاپ برروی آن انجام داد و ماندگاری بسیار بالایی این نوع چاپ ها خواهند داشت.معایب این نوع پارچه ها این است که از مرغوبیت بالایی برخوردار نیستن و بیشتر در استفاده ی مقطعی کاربرد دارند.

پارچه پنبه ایی :

از نظر لطافت و نرمی بسیار عالی و گرم می باشند و برای استفاده بلند مدت بسیار مناسب اند ولی خاصیتی که نخ پنبه دارد این است که بصورت مستقیم چاپ پذیر نیستند و همین عامل باعث شده است که چاپ پنبه ایی بسیار گران قیمت باشند و برای مصارف خاص مورد استفاده قرار بگیرد. مزیت های این نوع پارچه این است که از نظر جنس پارچه بسیار مرغوب می باشد و برای استفاده بلند مدت بسیار مناسب هستند .

پارچه نخی :

این نوع پارچه بسیار شباهت با پارچه پنبه ای دارد یعنی اینکه قابلیت جذب پذیری رنگ بصورت مستقیم را ندارد و برای چاپ برروی این نوع پارچه باید بصورت چاپ برروی نخ های پنبه ایی اعمال شود. ولی اگر این نوع پارچه ها(پارچه نخی) با نخ های پلی استر ترکیب شده باشند و به گونه ایی که حداکثر 60 درصد آن پارچه نخ و الباقی آن مواد باشد باعث می شود چاپ بصورت مستقیم برروی آن قرار بگیرد.چاپ آنها از براقی و شفافیت بسیار بالایی برخوردار نیستند و چاپ مستقیم برروی این نوع پارچه ها از کمرنگی مخصوص به خودش برخوردار است.در خصوص سایر پارچه ها هر چقدر نخ آن پارچه ها به نخ های گفته شده نزدیک باشد چاپ آن به آن شیوه انجام می شود. شرکت شُبّر جهت رفع نیازهای اماکن مذهبی آماده ی ارائه انواع پرچم و کتیبه های مذهبی میباشد

فرم دانلود کاتالوگ فاطمیه 1401

برای دانلود کاتالوگ طرح های کتیبه هیئت و خانگی فرم زیر رو تکمیل کنید

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک دانلود کاتالوگ فاطمیه